| Funkcja | Prywatność |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
| Gęstość | 1-3mm |
| Zastosowanie | Dom, biuro, hotel, restauracja |
| Instalacja | Łatwo. |
| Instalacja | Łatwe w instalacji |
|---|---|
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Izolacja akustyczna | Maks. 53 |
| technologii | Włochy |
| Wydajność | Dobra wykonalność |
|---|---|
| Próbka | Dostępne |
| Panel twarzy | 4.5 mm tabliczki silikatowej wapnia |
| Dźwiękoszczelny | Więcej niż 40 dB |
| Oszczędność energii | 96% Panel oszczędnościowy |
| Materiał | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Dostosowanie | Rozmiar, kolor, wykończenie, projekt można dostosować |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Poziom dźwiękoszczelności | 45dB |
|---|---|
| Poziom ognioodporności | B1 |
| Materiał | Rama aluminiowa + szkło/panel |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Instalacja | Szybko i łatwo |
| Waga | 28-38 |
|---|---|
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Operacja | Ręczny lub elektryczny |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
|---|---|
| Zakres kontraktu | 22,5 mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Waga | 28-38 |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
|---|---|
| Funkcja | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Izolacja akustyczna | Do 50dB |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Materiał | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
| Wykorzystanie | Pokój spotkań |
|---|---|
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Waga | 28-38 |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Gęstość | 80mm |
|---|---|
| Wykorzystanie | Pokój spotkań |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Operacja | Ręczny lub elektryczny |
| Wysokość | 2000-6000 mm |