| Grubość | 85mm/100mm |
|---|---|
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Stosowanie | Sala bankietowa/sala konferencyjna/miejsce wydarzeń |
| Funkcjonować | Partycjonuj/podziel przestrzeń |
| Personalizacja | Dostępny |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Funkcjonować | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Tworzywo | Rama ze stopu aluminium |
| Aplikacja | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Grubość | 85mm/100mm |
|---|---|
| Rozmiar | Możliwość dostosowania |
| Stosowanie | Sala bankietowa/sala konferencyjna/miejsce wydarzeń |
| Akcesoria | Listwa gąsienicowa/rolkowa/uszczelniająca |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |
|---|---|
| Stosowanie | Sala bankietowa/sala konferencyjna/miejsce wydarzeń |
| Personalizacja | Dostępny |
| Instalacja | Szybkie i łatwe |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe/malowanie |
| Funkcjonować | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
|---|---|
| Tworzywo | Rama ze stopu aluminium |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Typ | usuwany |
| Aplikacja | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Typ | usuwany |
| Aplikacja | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Funkcja | Podzielny |
| Cechy | Podzielny |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium |
| Gęstość | 85MM |
| Zastosowanie | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Cechy | Podzielny |
| Zastosowanie | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe/malowanie |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Funkcja | Partycjonuj/podziel przestrzeń |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Gęstość | 85MM |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Rodzaj | Usuwany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Materiał | Rama ze stopu aluminium |