| Dostosowanie | Rozmiar, kolor, wykończenie, projekt można dostosować |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Wykorzystanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Skończ. | Anodowane, powlekane w proszku lub drewniane ziarna |
| Materiał | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
|---|---|
| Wysokość | Standardowy 2,5 m, dostosowany |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Dostosowanie | Rozmiar, kolor, wykończenie, projekt można dostosować |
| Gwarancja | 5 lat |
| Korzyść | Wolne od toru podłogowego |
|---|---|
| Funkcja | Składany |
| Typ | Ruchomy |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Maksymalna wysokość | 15 m |
| Szerokość panelu | 600mm-1200mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Wykorzystanie | Powierzchnia biurowo-handlowa |
|---|---|
| Projekt | Elegancki/nowoczesny |
| Instalacja | Ruchomy |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
| Ogniotrwały | - Nie, nie. |
| Gęstość | 80mm |
|---|---|
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Zakres kontraktu | 22,5 mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
|---|---|
| Szerokość panelu | 600mm-1200mm |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Parking | Układanie na jednym końcu lub na obu końcach |
| Waga | 28-38 |
|---|---|
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Gęstość | 80mm |
| Projekt | Modułowy |
| Wydajność akustyczna | NRC 0.85 |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
|---|---|
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Szerokość | 500-1228 mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Izolacja akustyczna | Do 55dB |