| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Wykorzystanie | Hotel lub restauracja lub inne |
| Waga | 25kg/m2 |
| Projekt | Modułowy |
| Gęstość | 80mm |
| Gęstość | 85MM |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Rodzaj | Usuwany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Materiał | Rama ze stopu aluminium |
| Gęstość | 85MM |
|---|---|
| Użycie | Powierzchnia biurowo-handlowa |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Wysokość | Dostosowywalne |
| Instalacja | Ruchomy |
| Gęstość | 85/100 mm |
|---|---|
| Funkcja | Prywatność |
| Styl | Nowoczesne |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Kolor | niestandardowe |
| Color | Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Projekt | Elegancki/nowoczesny |
|---|---|
| Użycie | Powierzchnia biurowo-handlowa |
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Materiał | Szkło |
| Gęstość | 85MM |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
|---|---|
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| Projekt | Modułowy |
| Trwałość | Wysoki |
| Sposób instalacji | wiszące |
| Funkcjonować | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
|---|---|
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
| Opór ogniowy | Klasa a |
|---|---|
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Stosowanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Funkcjonować | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
| Instalacja | Ruchomy |
|---|---|
| Wykorzystanie | Powierzchnia biurowo-handlowa |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
| Wysokość | Dostosowywalne |
| Trwałość | Wysoki |