| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, studio |
|---|---|
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Sposób instalacji | wiszące |
| Styl | Nowoczesne |
|---|---|
| Projekt | Zindywidualizowane |
| Gęstość | 1-3mm |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
| Instalacja | Łatwo. |
| Zastosowanie | Dom, biuro, hotel, restauracja |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Gęstość | 1-3mm |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Funkcja | Prywatność |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
| Gęstość | 1-3mm |
| Zastosowanie | Dom, biuro, hotel, restauracja |
| Instalacja | Łatwo. |
| Zastosowanie | Dom, biuro, hotel, restauracja |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Funkcja | Prywatność |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
| Zastosowanie | Biuro, hotel, restauracja |
| Instalacja | Łatwo. |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Zastosowanie | Biuro, hotel, restauracja |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Styl | Nowoczesne |
|---|---|
| Projekt | Zindywidualizowane |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
| Instalacja | Łatwo. |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Zastosowanie | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
|---|---|
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Gęstość | 85MM |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Aplikacja | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
|---|---|
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Typ | Usuwany |
| Funkcjonować | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Kolor | Dostosowywanie |