| Funkcjonować | Prywatność |
|---|---|
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Aplikacja | Dom, biuro, hotel, restauracja |
| Projekt | Dostosowane |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
|---|---|
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Kolor | Dostosowane |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Funkcjonować | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
|---|---|
| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Funkcjonować | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Stosowanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Grubość | 85/100 mm |
|---|---|
| Instalacja | łatwy |
| Funkcjonować | Prywatność |
| Korzyść | Wytrzymały |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Rodzaj | Ruchomy |
|---|---|
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Materiał ramy | 6063-T6 Stop aluminium |
| Cechy | Złożone |
| Użycie | Restauracja lub biuro |
| Dźwiękoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Wykorzystanie | Powierzchnia biurowo-handlowa |
| Materiał | Szkło |
| Waga | Lekkie |
| Ogniotrwały | - Nie, nie. |
| Dostosowanie | Rozmiar, kolor, wykończenie, projekt można dostosować |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Wykorzystanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Skończ. | Anodowane, powlekane w proszku lub drewniane ziarna |
| technologii | Włochy |
|---|---|
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| ognioodporny | Min 60-120 minut |
| Izolacja akustyczna | STC 42-48 Db |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Gęstość | 85-100 mm |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Przejrzystość | przejrzysty |
|---|---|
| Gęstość | 85MM |
| Materiał | Szkło |
| Użycie | Powierzchnia biurowo-handlowa |
| Projekt | Elegancki/nowoczesny |