| Zastosowanie | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
|---|---|
| Typ | usuwany |
| Funkcjonować | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Funkcja | Podzielny |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Funkcja | Podzielny |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Funkcjonować | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Ekologiczny | Tak |
|---|---|
| powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Funkcja | Składany |
| Projekt | Modułowy |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Durability | High |
|---|---|
| Feature | Foldable |
| Design | Modular |
| Eco-Friendly | Yes |
| Type | Movable |
| Stosowanie | Hotel lub restauracja lub inne |
|---|---|
| Metoda instalacji | brelok |
| Typ | Ruchomy |
| Trwałość | Wysoki |
| Ekologiczny | Tak |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Funkcjonować | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Tworzywo | Rama ze stopu aluminium |
| Aplikacja | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Aplikacja | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
|---|---|
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Typ | usuwany |
| Tworzywo | Rama ze stopu aluminium |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Typ | usuwany |
| Aplikacja | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Funkcja | Podzielny |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Gęstość | 80mm |
| Projekt | Modułowy |
| Wydajność akustyczna | NRC 0.85 |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
|---|---|
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Szerokość | 500-1228 mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Izolacja akustyczna | Do 55dB |