| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękproofowy panel tkaninowy |
|---|---|
| Powierzchnia | Board MDF |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| System uszczelniający | Magnetyczny lub mechaniczny |
| System uszczelniający | Magnetyczne lub mechaniczne |
|---|---|
| Działanie | Podręcznik |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
|---|---|
| System uszczelniający | Magnetyczne lub mechaniczne |
| Działanie | Podręcznik |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Size | Customized Size |
| Surface | MDF Board |
| Gęstość | 12 mm |
|---|---|
| Szerokość | 610 mm |
| Panel twarzy | 4.5 mm tabliczki silikatowej wapnia |
| Wisząca siła | Powyżej 45kg |
| Świadectwa | CE, ISO, SGS |
| Skończ. | Anodowane, powlekane w proszku lub drewniane ziarna |
|---|---|
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Materiał | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
| Instalacja | Ruchomy |
|---|---|
| Wykorzystanie | Powierzchnia biurowo-handlowa |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
| Wysokość | Dostosowywalne |
| Trwałość | Wysoki |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
|---|---|
| Gęstość | 80mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wykorzystanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Izolacja akustyczna | Do 50dB |
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub okleina drewniana |
|---|---|
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| ROZMIAR | Dostosowany rozmiar |
| System uszczelniający | Magnetyczne lub mechaniczne |