| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Wykorzystanie | Hotel lub restauracja lub inne |
| Waga | 25kg/m2 |
| Projekt | Modułowy |
| Gęstość | 80mm |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
|---|---|
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Cechy | Złożone |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Ocena pożaru | Klasa a |
|---|---|
| Aplikacja | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Typ | Ruchomy |
| Trwałość | Wysoki |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Cechy | Złożone |
|---|---|
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| Szerokość | 500-1228 mm |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
|---|---|
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| Projekt | Modułowy |
| Trwałość | Wysoki |
| Sposób instalacji | wiszące |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Funkcja | Podzielny |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Funkcjonować | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Stosowanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
|---|---|
| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Instalacja | Łatwy i szybki montaż |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Typ | usuwany |
| Aplikacja | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Funkcja | Podzielny |
| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa, itp. |
|---|---|
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Próbka | Dostępne |
| Rodzaj | Usuwany |