| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
|---|---|
| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Funkcjonować | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Stosowanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Dostosowanie | Rozmiar, kolor, wykończenie, projekt można dostosować |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Wykorzystanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Skończ. | Anodowane, powlekane w proszku lub drewniane ziarna |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Cechy | Podzielny |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Rodzaj | Usuwany |
| Opór ogniowy | Klasa a |
|---|---|
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Stosowanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Funkcjonować | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
| System uszczelniający | Magnetyczne lub mechaniczne |
|---|---|
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub okleina drewniana |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Działanie | Podręcznik |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
|---|---|
| Materiał | Rama ze stopu aluminium, panel szklany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Wysokość | 2,5-3 metry |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
|---|---|
| Skończ. | Anodowane, powlekane w proszku lub drewniane ziarna |
| Funkcja | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Gęstość | 80mm |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
|---|---|
| Skończ. | Anodowane, powlekane w proszku lub drewniane ziarna |
| Funkcja | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Gęstość | 85-100 mm |