| Zastosowanie | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
|---|---|
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Gęstość | 85MM |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Material | Aluminum Alloy Frame |
|---|---|
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Surface | MDF Board |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Cechy | Podzielny |
| Zastosowanie | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Gwarancja | 2 lata |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, biuro, sala konferencyjna, sala wystawowa itp. |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Rodzaj | Usuwany |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Tworzywo | Rama stopowa aluminium |
|---|---|
| Typ | Usuwany |
| Kolor | Dostosowywanie |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |
| Funkcja | Podzielny |
| ROZMIAR | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Działanie | Podręcznik |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Fire Rating | Class A |
| Dźwiękoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Wykorzystanie | Powierzchnia biurowo-handlowa |
| Materiał | Szkło |
| Waga | Lekkie |
| Ogniotrwały | - Nie, nie. |
| Color | Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |