| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
|---|---|
| Instalacja | Łatwy i szybki montaż |
| Funkcjonować | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Kolor | dostosowane |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Kolor | Dostosowywalne |
|---|---|
| Gęstość | 85MM |
| Gwarancja | 2 lata |
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Rodzaj | Usuwany |
| Gęstość | 85MM |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | 35-45 dB |
| Rodzaj | Usuwany |
| Funkcja | Odsłona dźwiękowa, ognioodporna, elastyczna |
| Materiał | Rama ze stopu aluminium |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
|---|---|
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Operacja | Ręczny lub elektryczny |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
|---|---|
| Kolor | niestandardowe |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Funkcja | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Maksymalna wysokość | 15 m |
| Szerokość panelu | 600mm-1200mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Wykorzystanie | Izolacja powierzchniowa |
|---|---|
| Nazwa produktu | Bardzo precyzyjna, niestandardowa, składana przegroda z ruchomą ścianą w biurze, restauracji |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Kategoria produktu | Przenośna ściana przegrodowa |
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |