| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Feature | Acoustic |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
|---|---|
| Powierzchnia | MDF |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Soundproofing | Do 43-50dB |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
|---|---|
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Powierzchnia | MDF |
| Izolacja akustyczna | Do 43-50dB |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Funkcja | Akustyczny |
|---|---|
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Powierzchnia | MDF |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Soundproofing | Do 43-50dB |