| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
|---|---|
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Gęstość | 80mm |
| Waga | 28-38 |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Szczegóły pakowania | Eksport kartonu |
|---|---|
| Czas dostawy | 7-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 2000 metrów kwadratowych miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Parking | Układanie na jednym końcu lub na obu końcach |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Cechy | Akustyczny |
| Powierzchnia | MDF |
| Szerokość | 610 mm |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny | Więcej niż 40 dB |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Wydajność | Dobra wykonalność |
| Próbka | Dostępne |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Parking | Stacking On One End Or Both End |
| Gęstość | 80mm |
|---|---|
| Wykorzystanie | Pokój spotkań |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Operacja | Ręczny lub elektryczny |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Próbka | Dostępne |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny | Więcej niż 40 dB |
| Standardowy | Standard poziomu |
| Wydajność | Dobra wykonalność |
| Panel twarzy | 4.5 mm tabliczki silikatowej wapnia |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |