| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Powierzchnia | MDF |
|---|---|
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| Cechy | Akustyczny |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
|---|---|
| Powierzchnia | MDF |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Funkcja | Akustyczny |
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Cechy | Akustyczny |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | Do 43-50dB |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |