| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| System uszczelniający | Magnetyczny lub mechaniczny |
| Działanie | Podręcznik |
| Powierzchnia panelu | Melamina, materiał, skóra lub fornir drewniany |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub okleina drewniana |
| Działanie | Podręcznik |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
|---|---|
| System uszczelniający | Magnetyczne lub mechaniczne |
| Działanie | Podręcznik |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
|---|---|
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Operacja | Podręcznik |
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Surface | MDF Board |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| System uszczelniający | Magnetyczny lub mechaniczny |
|---|---|
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Powierzchnia | Board MDF |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
|---|---|
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Typ | Ruchomy |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Materiał ramy | 6063-T6 Stop aluminium |