| Surface | MDF Board |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Waga | 28-38 |
| Gęstość | 80mm |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Użycie | Pokój spotkań |
|---|---|
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Zakres kontraktu | 22,5 mm |
| Użycie | Hotel, centrum kongresowe |
|---|---|
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Operacja | Ręczny lub elektryczny |
| Użycie | Pokój spotkań |
|---|---|
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Waga | 28-38 |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Użycie | Pokój spotkań |
|---|---|
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Zakres kontraktu | 22,5 mm |
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub okleina drewniana |
|---|---|
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| ROZMIAR | Dostosowany rozmiar |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Działanie | Podręcznik |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| System uszczelniający | Magnetyczne lub mechaniczne |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Surface | MDF Board |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Operation | Manual |