| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Powierzchnia | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 Mm |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
|---|---|
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Izolacja akustyczna | Do 43-50dB |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
|---|---|
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Soundproofing | Do 43-50dB |
| Powierzchnia | MDF |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 mm |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |