| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
|---|---|
| Sposób instalacji | wiszące |
| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Wydajność akustyczna | NRC 0.85 |
| Waga | 25kg/m2 |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Waga | 28-38 |
| Gęstość | 80mm |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Użycie | Pokój spotkań |
|---|---|
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Zakres kontraktu | 22,5 mm |
| Użycie | Pokój spotkań |
|---|---|
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Zakres kontraktu | 22,5 mm |
| Użycie | Hotel, centrum kongresowe |
|---|---|
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Operacja | Ręczny lub elektryczny |
| Użycie | Pokój spotkań |
|---|---|
| Materiał | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Waga | 28-38 |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub okleina drewniana |
|---|---|
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| ROZMIAR | Dostosowany rozmiar |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Durability | High |
|---|---|
| Feature | Foldable |
| Design | Modular |
| Eco-Friendly | Yes |
| Type | Movable |
| Działanie | Podręcznik |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| System uszczelniający | Magnetyczne lub mechaniczne |