| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
|---|---|
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Szerokość | 500-1228 mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Izolacja akustyczna | Do 55dB |
| Gęstość | 80mm |
|---|---|
| Wykorzystanie | Pokój spotkań |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Operacja | Ręczny lub elektryczny |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Materiał powierzchniowy | Aluminium lub szkło |
|---|---|
| Ogniotrwały | Tak |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Styl projektowania | Nowoczesny, nowoczesny |
| Stosowanie | Nadaje się do pomieszczeń biurowych i komercyjnych |
| Ekologiczny | Tak |
|---|---|
| powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Funkcja | Składany |
| Projekt | Modułowy |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękproofowy panel tkaninowy |
|---|---|
| Powierzchnia | Board MDF |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| System uszczelniający | Magnetyczny lub mechaniczny |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
|---|---|
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| Projekt | Modułowy |
| Trwałość | Wysoki |
| Sposób instalacji | wiszące |
| Wydajność | Dobra wykonalność |
|---|---|
| Próbka | Dostępne |
| Panel twarzy | 4.5 mm tabliczki silikatowej wapnia |
| Dźwiękoszczelny | Więcej niż 40 dB |
| Oszczędność energii | 96% Panel oszczędnościowy |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
|---|---|
| Cechy | Złożone |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Szerokość panelu | 600-1200mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
|---|---|
| Cechy | Złożone |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Szerokość panelu | 600-1200mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |