| Color | Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Ekologiczny | Tak |
|---|---|
| Metoda instalacji | Brelok |
| Projekt | Modułowy |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Stosowanie | Hotel lub restauracja lub inne |
| Stosowanie | Hotel lub restauracja lub inne |
|---|---|
| Metoda instalacji | brelok |
| Typ | Ruchomy |
| Trwałość | Wysoki |
| Ekologiczny | Tak |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Maksymalna wysokość | 15 m |
| Szerokość panelu | 600mm-1200mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Wykorzystanie | Hotel lub restauracja lub inne |
| Waga | 25kg/m2 |
| Projekt | Modułowy |
| Gęstość | 80mm |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
|---|---|
| System uszczelniający | Magnetyczne lub mechaniczne |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Działanie | Podręcznik |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Size | Customized Size |
| Surface | MDF Board |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
|---|---|
| Szerokość panelu | 600mm-1200mm |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Parking | Układanie na jednym końcu lub na obu końcach |
| Ocena pożaru | Klasa a |
|---|---|
| Aplikacja | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Typ | Ruchomy |
| Trwałość | Wysoki |
| Materiał ramy | Stop aluminium |