| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Powierzchnia | MDF |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Fire Rating | Class A |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Gęstość | 80mm |
| Projekt | Modułowy |
| Wydajność akustyczna | NRC 0.85 |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| System uszczelniający | Magnetyczne lub mechaniczne |
|---|---|
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub okleina drewniana |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Działanie | Podręcznik |
| Nazwa | Przenośna ściana przegrodowa |
|---|---|
| Ogólnego stosowania | Meble handlowe |
| Wymiar | Wymiar |
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
| Jakość | gwarantowane |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
|---|---|
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Funkcja | Akustyczny |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Soundproofing | Do 43-50dB |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |