| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Surface | MDF Board |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Operation | Manual |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, studio |
|---|---|
| Waga | 25kg/m2 |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Rozmiar panelu | 1200 mm x 2400 mm |
| Cechy | Złożone |
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
|---|---|
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Gęstość | 80mm |
| Waga | 28-38 |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub okleina drewniana |
|---|---|
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Tworzywo | Aluminiowa rama i dźwiękoszczelny panel z tkaniny |
| ROZMIAR | Dostosowany rozmiar |
| System uszczelniający | Magnetyczne lub mechaniczne |
| ROZMIAR | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Powierzchnia | Płyta MDF |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Działanie | Podręcznik |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Fire Rating | Class A |