| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Funkcja | Składane |
|---|---|
| Typ | Ruchomy |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
|---|---|
| Aplikacja | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Ekologiczny | Tak |
| Trwałość | Wysoki |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Gęstość | 80mm |
| Projekt | Modułowy |
| Wydajność akustyczna | NRC 0.85 |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
|---|---|
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Kolor | Dostosowane |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Funkcjonować | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Ekologiczny | Tak |
|---|---|
| powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Funkcja | Składany |
| Projekt | Modułowy |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Funkcja | Akustyczny |
|---|---|
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Soundproofing | Do 43-50dB |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |