| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
|---|---|
| Opór ogniowy | Klasa a |
| Kolor | dostosowane |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Stosowanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Nazwa | Przenośna ściana przegrodowa |
|---|---|
| Ogólnego stosowania | Meble handlowe |
| Wymiar | Wymiar |
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
| Jakość | gwarantowane |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
|---|---|
| Funkcja | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Izolacja akustyczna | Do 50dB |
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Materiał | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
|---|---|
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Powierzchnia | MDF |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Izolacja akustyczna | Do 43-50dB |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
|---|---|
| Powierzchnia | MDF |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Funkcja | Akustyczny |
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Rodzaj | Ruchomy |
|---|---|
| Funkcja | Prywatność |
| Kolor | niestandardowe |
| Materiał | Stop aluminium |
| Zastosowanie | Dom, biuro, hotel, restauracja |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
|---|---|
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Heigth | 2000-6000 mm |
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |
|---|---|
| Stosowanie | Sala bankietowa/sala konferencyjna/miejsce wydarzeń |
| Personalizacja | Dostępny |
| Instalacja | Szybkie i łatwe |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe/malowanie |