| Powierzchnia | MDF |
|---|---|
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| Cechy | Akustyczny |
| Cechy | Złożone |
|---|---|
| Rodzaj | Ruchomy |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Materiał ramy | 6063-T6 Stop aluminium |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
|---|---|
| Cechy | Złożone |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Szerokość panelu | 600-1200mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
|---|---|
| Cechy | Złożone |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Szerokość panelu | 600-1200mm |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Instalacja | Ruchomy |
|---|---|
| Materiał ramy | Aluminium |
| Użycie | Powierzchnia biurowo-handlowa |
| Szerokość | Dostosowywalne |
| Trwałość | Wysoki |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
|---|---|
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Materiał ramy | 6063-T6 Stop aluminium |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Parking | Stacking On One End Or Both End |
| Grubość | 85/100 mm |
|---|---|
| Instalacja | łatwy |
| Funkcjonować | Prywatność |
| Korzyść | Wytrzymały |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Szerokość | Dostosowywalne |
|---|---|
| Materiał | Szkło |
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Wysokość | Dostosowywalne |
| Instalacja | Ruchomy |