| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
|---|---|
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Ocena pożaru | Klasa a |
| Powierzchnia | MDF |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| Gęstość | 85MM |
|---|---|
| Użycie | Powierzchnia biurowo-handlowa |
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Szerokość | Dostosowywalne |
| Instalacja | Ruchomy |
| Color | Customized |
|---|---|
| Style | Modern |
| Material | Aluminum Alloy |
| Type | Movable |
| Size | Customized |
| Kolor | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Gęstość | 80mm |
| Izolacja akustyczna | Do 50dB |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Wykorzystanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Dostosowanie | Rozmiar, kolor, wykończenie, projekt można dostosować |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Wykorzystanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
| Skończ. | Anodowane, powlekane w proszku lub drewniane ziarna |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Cechy | Akustyczny |
|---|---|
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Szerokość panelu | 600mm-1200mm |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Zastosowanie | Kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, jadalnia, przedpokój |
|---|---|
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
| Cechy | Trwałe i łatwe w obsłudze |
| Nazwa produktu | Bardzo precyzyjna, niestandardowa, składana przegroda z ruchomą ścianą w biurze, restauracji |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
|---|---|
| Szerokość panelu | 600mm-1200mm |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Parking | Układanie na jednym końcu lub na obu końcach |
| Wykorzystanie | Izolacja powierzchniowa |
|---|---|
| Nazwa produktu | Bardzo precyzyjna, niestandardowa, składana przegroda z ruchomą ścianą w biurze, restauracji |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Kategoria produktu | Przenośna ściana przegrodowa |
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |