| Wysokość | Dostosowywalne |
|---|---|
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Użycie | Powierzchnia biurowo-handlowa |
| Gęstość | 85MM |
| Instalacja | Ruchomy |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Wysokość | Dostosowywalne |
|---|---|
| Gęstość | 10 mm |
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Waga | Lekkie |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
| Korzyść | Wolne od toru podłogowego |
|---|---|
| Funkcja | Składany |
| Typ | Ruchomy |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Gęstość | 85MM |
|---|---|
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Trwałość | Wysoki |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Projekt | Elegancki/nowoczesny |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
|---|---|
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
|---|---|
| Projekt | Modułowy |
| Ocena ogniowa | Klasa A |
| Typ | Ruchomy |
| Trwałość | Wysoki |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
|---|---|
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Szerokość | 500-1228 mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
| Izolacja akustyczna | Do 55dB |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |