| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
|---|---|
| Sposób instalacji | wiszące |
| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Wydajność akustyczna | NRC 0.85 |
| Waga | 25kg/m2 |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
|---|---|
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Powierzchnia | MDF |
| Izolacja akustyczna | Do 43-50dB |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
|---|---|
| Projekt | Modułowy |
| Ekologiczny | Tak |
| Funkcja | Składany |
| Aplikacja | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Aplikacja | Dom, biuro, hotel, restauracja |
|---|---|
| Grubość | 85/100 mm |
| Korzyść | Wytrzymały |
| Projekt | Dostosowane |
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Stosowanie | Hotel lub restauracja lub inne |
|---|---|
| Metoda instalacji | brelok |
| Typ | Ruchomy |
| Trwałość | Wysoki |
| Ekologiczny | Tak |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 Mm |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Metoda instalacji | Brelok |
|---|---|
| Projekt | Modułowy |
| Aplikacja | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Tworzywo | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
|---|---|
| Instalacja | Łatwy i szybki montaż |
| Funkcjonować | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Kolor | dostosowane |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |