| Konserwacja | Niskie koszty utrzymania |
|---|---|
| Przyjazny środowisku | Wykonane z materiałów ekologicznych |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Elastyczność | Dostosowany i składany |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Materiał | Rama ze stopu aluminium i panel z tkaniny |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | Świetnie. |
| Dostosowanie | Może być dostosowany z logo lub projektem firmy |
| Waga | Lekkie |
| Przyjazny środowisku | Wykonane z materiałów ekologicznych |
| Ruchliwość | Wygodny |
|---|---|
| Izolacja akustyczna | Świetnie. |
| Instalacja | Łatwe i szybkie |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Trwałość | Długotrwałe |
|---|---|
| Kolor | Różne kolory |
| Konserwacja | Niskie koszty utrzymania |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Przyjazny środowisku | Wykonane z materiałów ekologicznych |
| Ogniotrwały | Tak |
|---|---|
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Styl projektowania | Nowoczesny, nowoczesny |
| Materiał powierzchniowy | Aluminium lub szkło |
| Instalacja | Łatwy w instalacji |
| Instalacja | Łatwy w instalacji |
|---|---|
| Styl projektowania | Nowoczesny, nowoczesny |
| Materiał ramowy | Stop aluminium |
| Przybory | Anodowane aluminium lub szkło |
| Ogniotrwały | Tak |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
|---|---|
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Materiał ramy | 6063-T6 Stop aluminium |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Funkcja | Partycjonuj/podziel przestrzeń |
|---|---|
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |
| Akcesoria | Listwa gąsienicowa/rolkowa/uszczelniająca |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe/malowanie |
| Dostosowanie | Dostępne |
|---|---|
| Styl projektowania | Nowoczesne/Proste/Elegantne |
| Gęstość | 85mm/100mm |
| Instalacja | Szybko i łatwo |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawowe itp. |
|---|---|
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Pieczęć górna i dolna | Kauczuk z podwójnym uszczelnieniem |
| Rodzaj | Ruchomy |
| Odporność ogniowa | Klasa A |