| Wielkość | niestandardowe |
|---|---|
| Rodzaj | Ruchomy |
| Instalacja | Łatwo. |
| Kolor | niestandardowe |
| Zastosowanie | Dom, biuro, hotel, restauracja |
| Zastosowanie | Dom, biuro, hotel, restauracja |
|---|---|
| Instalacja | Łatwo. |
| Gęstość | 85/100 mm |
| Wielkość | niestandardowe |
| Funkcja | Prywatność |
| Installation Method | Hanging |
|---|---|
| Feature | Foldable |
| Durability | High |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Design | Modular |
| Styl | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Zalety | Trwałe |
| Wielkość | niestandardowe |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
|---|---|
| Rodzaj | Ruchomy |
| Sposób instalacji | wiszące |
| Rozmiar panelu | 1200 mm x 2400 mm |
| Trwałość | Wysoki |
| Instalacja | Łatwa i szybka instalacja |
|---|---|
| Funkcja | Dźwiękoszczelne, ognioodporne, ruchome |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Materiał | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Funkcja | Różnego przeznaczenia |
|---|---|
| Szerokość panelu | 600mm-1200mm |
| Wykorzystanie | Izolacja powierzchniowa |
| Zamknięcie panelu końcowego | Teleskopowy panel rękawowy |
| Ogólnego stosowania | Meble handlowe |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
|---|---|
| Szerokość panelu | 600mm-1200mm |
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Parking | Układanie na jednym końcu lub na obu końcach |
| Powierzchnia | Twarda poduszka z tkaniny |
|---|---|
| Sposób instalacji | wiszące |
| Zastosowanie | Biuro, sala konferencyjna, studio |
| Wydajność akustyczna | NRC 0.85 |
| Waga | 25kg/m2 |
| Wielkość | niestandardowe |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Funkcja | Prywatność |
| Instalacja | Łatwo. |
| Projekt | niestandardowe |