| Surface | MDF |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 Mm |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Powierzchnia | MDF |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 mm |
| Drzwi w drzwiach, czy nie | Decyduje Klient |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| Aplikacja | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Kolor | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Gęstość | 80mm |
| Izolacja akustyczna | Do 50dB |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Wykorzystanie | Odpowiednie dla hoteli, sal konferencyjnych, biur itp. |
| Cechy | Akustyczny |
|---|---|
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Szerokość panelu | 600mm-1200mm |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Waga | 28-38 |
|---|---|
| Odporność ogniowa | Klasa A |
| Cechy | Akustyczny |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Zamknięcie panelu końcowego | Teleskopowy panel rękawowy |
| System śledzenia | Aluminiowa szyna z rolką |
| Zalety | Wolne od toru podłogowego |
| Ostatnie zamknięcie panelu | Teleskopowy panel rękawowy |
| Skończ. | Anodowane, powlekane w proszku lub drewniane ziarna |
|---|---|
| Akcesoria | Ścieżki, rolki, uchwyty, zamki itp. |
| Projekt | Nowoczesne i eleganckie |
| Odporność na ogień | Klasa A |
| Materiał | Ramka ze stopu aluminium i paneł ze szkła hartowanego |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Wysokość | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Wybór drzwi przejściowych | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
| Maksymalna wysokość | 15 m |
| Szerokość panelu | 600mm-1200mm |
| Zastosowanie | Sale konferencyjne, sale bankietowe, centra wystawiennicze |
| Odporność ogniowa | Klasa A |
|---|---|
| Powierzchnia panelu | Melamina, tkanina, skóra lub podszewka drewna |
| System uszczelnień | Pozostałe maszyny |
| System śledzenia | Podwieszany od góry lub podparty na podłodze |
| Wysokość | 2000-6000 mm |